Dantų tiesinimas kapomis

  • Apie paslaugą
  • D.U.K.

Apie paslaugą

Dantų tiesinimo kapos – unikalus dantų tiesinimo metodas, kurio metu dantys tiesinami skaidraus, praktiškai nepastebimo ortodontinio aparato pagalba.

 

Netaisyklingas sąkandis, kreiva dantų padėtis – kur kas daugiau nei tik estetinis iššūkis. Netaisyklingai išsidėstę dantys gerokai apsunkina kramtymą ir burnos higieną: ne visi dantų paviršiai kokybiškai nuvalomi, o susikaupusios apnašos didina ėduonies, periodontito ir kitų susirgimų riziką. Pacientus, kenčiančius nuo ortodontinių problemų, kamuoja psichologinis diskomfortas dėl nedailios šypsenos. Vengiama bendrauti, užsisklendžiama savyje.

Akivaizdu: susidūrus su kreivais dantimis ar netaisyklingu sąkandžiu, gydymas turėtų būti pritaikytas kuo skubiau. Deja, nuo efektyvios pagalbos dalį pacientų atbaido baimė, kad gydymo procesas bus labai neestetiškas. Šis nerimas pagrįstas: tradiciniai metaliniai breketai yra iš tolo pastebimi. Negana to, ir labai nepatogūs: trukdo mėgautis maistu, apsunkina dantų priežiūrą, trukdo užsiimant tam tikromis sporto šakomis.

Siekiantiems didesnio komforto ir estetikos, yra sprendimas – dantų tiesinimas kapomis. Tai ortodontijos naujovė, kurios dėka suteikiami greiti rezultatai, o pats gydymo procesas vyksta itin estetiškai: kapos gaminamos iš skaidraus medicininio plastiko, todėl yra praktiškai nepastebimos! Tai išimamas aparatas, todėl nematomos dantų tiesinimo kapos netrukdo valgymo ir dantų valymo metu.

Detalesnė informacija

Susipažinkite su dantų tiesinimo kapomis eiga:

  • Pirmo vizito metu įvertinama paciento dantų būklė, atliekama rentgeno nuotrauka, nuimami dantų atspaudai.
  • Pagal gautus paciento duomenis sudaromas gydymo planas: kompiuterio ekrane modeliuojama gydymo eiga, tiksliai prognozuojama gydymo trukmė ir rezultatai.
  • Atsižvelgus į dantų atspaudų vaizdą, laboratorijoje gaminamos individualios dantų tiesinimo kapos.
  • Kito vizito metu, pacientui suteikiamas jam pagamintų kapų rinkinys. Kapos turi būti keičiamos gydytojo nurodytais intervalais.
  • Gydymo trukmė priklauso nuo individualios situacijos, tačiau dantų tiesinimas vidutiniškai trunka 18 mėnesių.
  • Pabaigus intensyvų ortodontinį gydymą, siekiant apsaugoti rezultatą, kurį laiką būtina nešioti retencinius aparatus – dantų plokštelę arba lankelį.
Danės klinika