Odontologijos paslaugos

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higienaProfesionali burnos higiena

Burnos higienos pagrindas yra kasdienė dantų priežiūra, kurią atliekate namuose. Kaip ją atlikti ir kokias priemones pasirinkti, turėtų patarti jūsų odontologas. Sveikas žmogus, gerai prižiūrintis dantis, kas 6 mėn. turi atlikti profesionaliąją burnos higieną. Asmeniui, neturinčiam higienos įpročių, apnašos ir akmenys kaupiasi daug greičiau (pateikiamas klinikinis atvejis), todėl profesionalioji higiena turi būti atliekama kas 4 mėn. Ligonis, sergantis periodonto ligomis, pas odontologą turėtų lankytis ne rečiau, kaip kartą per tris mėnesius.

Burnos higiena – tai nuolatinė apsauga nuo ėduonies, gingvito ir periodontito. Šias ligas sukelia bakterijos, kurios „įsikuria“ ant danties paviršiaus ir dantenų vagelėje. Jos paverčia cukrų ir kitus angliavandenius į rūgštis, kurios ardo dantų struktūrą. Ilgalaikės visiems žinomos pasekmės - dantų „skylės“, dantenų ir aplinkinių audinių susirgimai, kuriems stipriai pažengus, dantys prarandami. Laimei, to galima išvengti, kartu vykdant nuolatinę profilaktikos programą - profesionalią burnos higieną ir reguliarų kokybišką dantų valymą. Prieš bet kokią dantų gydymo ar balinimo procedūrą pirmiausia būtina pašalinti apnašas ir akmenis.                                      

Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra padeda išvengti odontologinių problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų. Reguliarus apsilankymas pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu tiems, kurie brangina savo sveikatą, nes dantų ir dantenų ligos daro neigiamą poveikį visam mūsų organizmui.

                                           

Siųsti užklausąKainos
Užsisakykite Naujienlaiškį
Prenumeruoti