Meniu
Tinklaraštis
Intrakaulinė nejautra Itrakaulinė nejautra
Dauguma pacientų bijo dantų nuskausminimo, ypatingai dėl nemalonių adatos dūrių... Skaityti plačiau Kada dantį reikia gydyti endodontiškai, o kada pergydyti? Dažnai pacientai nesupranta, kada dantį reikia gydyti endodotiškai, o kada pergydyti.
1. Dantų šaknų ... Skaityti plačiau Kiek trunka suplombuoti dantį?
Dantų plombavimas nėra toks paprastas proces... Skaityti plačiau Optikos prietaiso nauda ir svarba ne tik gydytojui, bet ir pacientui. Kodėl Gydytojai ir burnos higienistai naudoja akinius su didinamąja optika?
Dažnai pacientai pastebi, ka... Skaityti plačiau Kada gali atsirasti baltos dėmės ant dantų? Kaip to išvengti?
Baltos dėmelės ant dantų atsiranda, kai danties emalis netenka kalcio. Tai gali įtakoti tokie ve... Skaityti plačiau Protezavimas stiklo pluošto kaiščiu Kada galima protezuoti dantį stiklo pluošto kaiščiu?
Stiklo pluošto kaištis tai sutvirtinamoji medži... Skaityti plačiau Klinikinio atvejo analizė: kanalų pergydymas Pacientė atvyko iš kitos klinikos kanalų pergydmui - atlikus rentgeno nuotrauką stebimas lūžęs instrume... Skaityti plačiau Metalo ir cirkonio keramikos karūnėlės: privalumai ir trūkumai Cirkonio keramikos vainikėliai – tai itin estetiški ir tvirti bemetalės keramikos protezai. Jų karka... Skaityti plačiau Krūminių dantų anatomijos atkūrimo svarba Dantų raštas (odontoglifika), kuris ypač ryškus krūminių dantų kramtomuosiuose paviršiuose, kiekvieno ... Skaityti plačiau Klinikinio atvejo analizė: danties fistulė Pacientas atvyko profilaktiniam patikrinimui, taip pat nurodė, jog jaučia „iškilimą“ dantenose prie kr... Skaityti plačiau Danties fistulė Danties fistulė yra mažas kanalėlis, susidaręs tarp infekuoto, uždegimo apimto danties šaknies viršūn... Skaityti plačiau Herpes virusas Herpes virusas arba pūslelinė yra labai dažna ir pasikartojanti liga. Vieną kartą persirgus, imunitetas n... Skaityti plačiau