Dantų implantacija

"All on 4" dantų implantai

„All on 4“ gydymo koncepcija buvo sukurta siekiant veiksmingai atstatyti visų dantų netekusių ar netrukus neteksiančių pacientų kramtymo bei estetines funkcijas, naudojant tik 4 implantus vienam žandikauliui. Šiam metodui naudojami keturi implantai iš kurių du galiniai yra ilgesni ir pasvirę. Šios technologijos pagalba atkurti dantys yra itin stabilūs ir kramtant kietus produktus negali būti pamesti, priešingai nei protezai ar plokštelės nereikalauja išėmimo, o valgant šaltą ar karštą maistą jo temperatūra ir skonis yra jaučiami taip, lyg valgytumėte su savo natūraliais dantimis. Šis gydymo būdas yra mažiausiai invazinis bei finansiškai efektyviausias lyginant su įprastais implantais, atkuriant viso žandikaulio dantis.

 Kodėl verta rinktis „All-on-4“ metodą?

  • Implantai funkcionuoja kaip natūralios dantų šaknys.
  • Implantai pagaminti iš biologiškai suderintų medžiagų.
  • Tai natūralių dantų atkūrimo būdas visam gyvenimui.
  •  Palaiko natūralų žandikaulio kaulą ir jį stimuliuodami apsaugo nuo tolesnio nykimo.
  •  Tai stabili ir patogi atrama įvairiems dantų protezavimo sprendimams.

„All on 4“ dantų implantai tinka įvairaus amžiaus pacientams. Kiekvienas pacientas ir jo situacija yra skirtinga, tačiau naudodami „All on 4“ gydymo sprendimus galime pateisinti daugelio pacientų lūkesčius. Pacientai įvertina tai, kad per labai trumpą laiką po operacijos jie gali naudoti laikinus stabilius visos burnos protezus, kurie atstato kramtymo bei vaizdinę funkcijas.

„All on 4“ žingsnis po žingsnio:

1. Konsultacija su gydytoju chirurgu. Šio vizito metu padaroma panoraminė burnos nuotrauka, aptariama sveikatos būklė, sudaromas gydymo planas, aptariami siektini rezultatai. Pacientai neretai atsineša savo ankstesnių nuotraukų kai dar buvo su pilna šypsena – tai gydytojui ir laboratorijai padeda maksimaliai įgyvendinti paciento lūkesčius. „Nuimamas“ sąkandžio registras – jis vėliau bus naudojamas dantų laboratorijoje gaminant nuolatinius dantų protezus laboratorijoje.

2. Pacientas atvyksta „All on 4“ implantavimo metodikai. Jos metu pašalinami likę dantys, implantuojami 4 implantai. Pastarieji tarnaus kaip atrama viso žandikaulio protezui bei sustiprins kaulą, taip sumažindamas dirbtinio kaulo poreikį. Du galiniai implantai yra išlenkti maždaug 45 laipsnių kampu, tai leidžia aplenkti sinuso ertmę viršutiniame žandikaulyje.

3. Tą pačią dieną arba po ne ilgo laiko (priklausomai nuo sveikatos būklės) įtvirtinamas laikinas nejudamas vainikinis protezas. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atrodo labai natūraliai, be to tvirtinamas prie implantų, tai leis jaustis lyg su savo dantimis – nejudės, nepasislinks, neiškris.

4. Po kelių mėnesių (paprastai po 6 mėn.), kai dantų implantai gerai sugyja ir suauga su kaulu, būna pagaminti metalo keramikos ar cirkonio oksido nuolatiniai protezai.

Siųsti užklausą
Užsisakykite Naujienlaiškį
Prenumeruoti