Danės odontologijos klinika

Apie kliniką

Kartais sunku nuspręsti, kam patikėti savo dantų profesionalią priežiūrą ir gydymą.
DANĖS ODONTOLOGIJOS KLINIKA - tai lengvas kelias į Jūsų gražią ir sveiką šypseną!

ODONTOLOGINĖS PASLAUGOS vienoje vietoje!

Teikiame aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas, tokias kaip burnos higieną, dantų balinimą, estetinį plombavimą, dantų implantaciją, protezavimą, burnos chirurgiją, terapinį dantų gydymą ir kitas paslaugas, tinkančias visiems Jūsų šeimos nariams. Komandinis darbas - tai stiprioji mūsų klinikos pusė.

PROFESIONALUS klinikos kolektyvas - tai gydytojų odontologų ir specialistų komanda (burnos chirurgas, gydytojai terapeutai, gydytojas endodentologas, burnos higienistas). Esame reiklūs sau ir žengiame koja kojon su odontologijos mokslo pažanga - giliname savo žinias tiek Lietuvos, tiek užsienio mokslinėse konferencijose, praktiniuose bei teoriniuose seminaruose.

MODERNIAUSIA ODONTOLOGINĖ ĮRANGA ir SERTIFIKUOTOS PRIEMONĖS. Klinikoje įdiegta naujausia skaitmeninė rentgeno diagnostikos aparatūra, darbui naudojama moderniausia kompiuterizuota odontologinė įranga. Gydytojai dirba tik su aparatūra ir medžiagomis, atitinkančiomis tarptautinius standartus, taip siekdami užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę. Mes džiaugiamės, galėdami Jums pasiūlyti dantų gydymą, atitinkantį aukščiausius medicinos standartus.


Jūsų Danės odontologijos klinikos kolektyvas

Lengvas kelias į šypseną!

 

Klinikos darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais 800 - 1800 val.

Telefonas pasiteirauti (Klaipėda): Tel. +370 657 88701

Telefonas pasiteirauti (Šilutė): Tel. +370 657 63203

Užsisakykite Naujienlaiškį
Prenumeruoti