Naujienos ir patarimai

„NEPTŪNO“ RĖMĖJŲ GRETAS PAPILDĖ „DANĖS ODONTOLOGIJOS KLINIKA“

„NEPTŪNO“ RĖMĖJŲ GRETAS PAPILDĖ „DANĖS ODONTOLOGIJOS KLINIKA“

Klaipėdos „Neptūnas“ plečia savo rėmėjų būrį - prie reprezentacinės Klaipėdos miesto krepšinio komandos gerovės nusprendė prisidėti ir „Danės odontologijos klinika“.

„Gyvename Klaipėdoje, domimės krepšiniu, tad su malonumu įsiliejome į „Neptūno“ rėmėjų gretas. „Neptūnas“ praėjusį sezoną Eurolygos turnyre įrodė, kad gali kaip reikiant priešintis ir net įveikti Europos krepšinio grandus. Manau, kad „Neptūnas“ ateityje dar pasieks istorinių pergalių“, - kalbėjo „Danės odontologijos klinikos“ direktorius Alvydas Vaičiūnas.

Pasak „Neptūno“ klubo direktoriaus Osvaldo Kurausko, malonu, kad rėmėjų būrys plečiasi. „Klaipėdiečiai verslininkai ir įmonių vadovai tiki ir pasitiki mūsų komanda. Mes savo ruožtu stengsimės jų nenuvilti“, - kalbėjo O. Kurauskas. 

„Danės odontologijos“ kliniką pirmasis išbandė ilgametis „Neptūno“ komandos kapitonas Martynas Mažeika. Jis čia tvarkėsi dantis.

"Danės odontologijos" klinikoje dantų tvarkymo procedūros atliekamos be skausmo. Specialistai dirba, naudodami naujausias technologijas, o kolektyvas - malonus ir šiltai bendraujantis", - įspūdžiais dalijosi M. Mažeika.

 „Danės odontologijos klinika" yra įsikūrusi itin patogioje Klaipėdos miesto vietoje - šalia Muzikinio teatro (Danės g. 21). Odontologijos klinika teikia aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas: burnos chirurgiją, dantų implantaciją, protezavimą, estetinį plombavimą, terapinį dantų gydymą bei pergydymą, burnos higieną, dantų balinimą ir kitas paslaugas, tinkančias visiems Jūsų šeimos nariams.

Klinikoje įdiegta naujausia skaitmeninė rentgeno diagnostikos aparatūra (dentalinis, panoraminis, 3D kompiuterinės tomografijos tyrimas, rentgeno aparatai), darbui naudojama šiuolaikiškiausia kompiuterizuota odontologinė įranga, mikroskopai, elektroninė pacientų registravimo sistema. Gydytojai dirba tik su aparatūra ir medžiagomis, atitinkančiomis tarptautinius standartus, taip siekdami užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę. 

„Danės odontologijos klinikos" kolektyvas - tai profesionalių gydytojų odontologų ir specialistų komanda. Specialistai žengia koja kojon su odontologijos mokslo pažanga - gilina savo žinias tiek Lietuvos, tiek užsienio mokslinėse konferencijose, praktiniuose bei teoriniuose seminaruose.

„Komandinis darbas - tai stiprioji mūsų klinikos pusė. Čia dirba profesionalus gydytojų odontologų kolektyvas: burnos chirurgas, gydytoja ortodontė, gydytojos endodontės, gydytojai terapeutai, estetinio plombavimo specialistės, burnos higienistės“, - sakė „Danės odontologijos klinikos" direktorius Alvydas Vaičiūnas.

 

http://www.bcneptunas.lt/lt/titulinis/item/925-„neptūno“-rėmėjų-gretas-papildė-„danės-odontologijos-klinika“

 

 

« Atgal
Užsisakykite Naujienlaiškį
Prenumeruoti