Naujienos ir patarimai

Dantų implantacijos privalumai

Dantų implantacijos privalumai

- Tai vienintelis būdas pilnai atstatyti trūkstamą dantį ir jo funkciją. Netekus daug dantų, dėl žandikaulio kaulo nykimo stebimi pokyčiai veide, žmogus atrodo senesnis. Neigiamų pokyčių žandikaulyje nesustabdo išimami protezai ar vainikėliai, tik dantų implantai leidžia sustabdyti kaulo nykimą.

- Dantų implanto pagalba išsaugome gretimus dantis. Darant tiltinius protezus, paaukojami sveiki dantys. Juos tenka nušlifuoti, nes reikia fiksuoti tiltelį. Nušlifuotas dantis dažnai pasidaro jautrus, gali pradėti skaudėti, tenka jį gydyti. Naudojant dantų implantus, to išvengiama.

- Ilgaamžiškumas: po implantacijos dantų implantus reikia prižiūrėti kaip ir natūralius dantis; gerai prižiūrimi implantai gali tarnauti visą gyvenimą.

- Puiki estetika ir pasitikėjimas savimi - implantuoti dantys atrodo labai natūraliai. Lyginant su dantų protezais, implantai jums leis visiškai laisvai kalbėti, valgyti. Negalvosite, kad protezai bet kada gali pasislinkti ar iškristi. Taigi, galėsite visiškai savimi pasitikėti.

« Atgal
Užsisakykite Naujienlaiškį
Prenumeruoti