Danės odontologijos klinika

2008 m. gydytojo odontologo, burnos chirurgo Alvydo Vaičiūno Šilutėje įkurtas odontologijos kabinetas itin sparčiai vystėsi ir 2014 m. sėkmingai Klaipėdos miesto centre duris atvėrė jaukus ir modernus, visas odontologines paslaugas teikiantis klinikos filialas. 

Gera burnos sveikata, estetinė šypsena – lydima pasitikėjimo savimi. Tai mums, Danės odontologijos klinikai, kiekvienos dienos siekiamybė ir įsipareigojimas Jums be kompromisų pasiūlyti aukščiausią estetikos ir gydymo metodikos lygį.

 

Odontologinės paslaugos

Jūsų komfortui visas reikalingas odontologines paslaugas teikiame vienoje vietoje: burnos higieną, dantų balinimą, estetinį plombavimą, dantų implantaciją, protezavimą, burnos chirurgiją, terapinį dantų gydymą bei kitas susijusias paslaugas. Savo darbą grindžiame atidumu ir dėmesingumu kiekvieno paciento istorijai ir aplinkybėms, todėl esame pasirengę pasiūlyti geriausiai tinkančius gydymo sprendimo variantus ir alternatyvas.

Odontologinės paslaugos

Kvalifikuotas personalas

Burnos chirurgai, gydytojai terapeutai, gydytojai endodentologai, burnos higienistai bei klinikos vadybos komanda – savo srities specialistai, nuolat savo žinias tobulinantys tiek Lietuvos, tiek užsienio mokslinėse konferencijose, praktiniuose bei teoriniuose seminaruose.

Kvalifikuotas personalas

Pažangi įranga ir diagnostika

Siekiant tvarių gydymo ir estetikos rezultatų dirbama tik su naujausia skaitmenine rentgeno diagnostikos technika, kompiuterizuota odontologine įranga bei tarptautinius kokybės standartus atitinkančiomis medžiagomis. Visapusiškas paciento ištyrimas Danės odontologijos klinikoje apjungiamas su gydytojų kompetencijomis, įgūdžiais ir žmogiškosiomis savybėmis, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti pažangią gydymo metodiką, aukščiausius medicinos standartus, bei svarbiausia Jūsų poreikius atitinkantį dantų gydymą.

Pažangi įranga ir diagnostika