Dantų laminatės

  • Apie paslaugą
  • D.U.K.

Apie paslaugą

Estetiška šypsena kuria ne tik išorinį grožį, bet ir suteikia drąsos, padeda atgauti pasitikėjimą savimi. Jeigu gamta neapdovanojo harmoningais baltais dantimis, tačiau apie tokius svajojate, turime efektyvų ir ilgalaikį sprendimą – natūralias, estetiškas dantų laminates.

 

Dantų laminatės – tai plonos, vos 0,3-0,5 mm. porceliano keramikos plokštelės, tvirtinamos ant priekinio dantų paviršiaus. Laminatės padeda paslėpti šypsenos defektus, sukuria dantims norimą spalvą ir formą.

Dantų laminatės ar estetinis plombavimas?

Ieškodami estetinio dantų atkūrimo galimybių, pacientai susiduria su dilema: rinktis estetinį plombavimą ar dantų laminates?

Nors estetinis plombavimas pasižymi žemesne kaina, ne visi būna patenkinti rezultatais: plombos yra trapesnės už laminates, ilgainiui keičia spalvą, greičiau dėvisi. Maždaug kas 6 mėnesius būtina apsilankyti pas gyd. odontologą plombų poliravimui, kad šios ir toliau džiugintų natūraliu blizgesiu. Estetinio plombavimo rezultatai išlieka 5-7 metus. Po to plombas tenka keisti.

Tuo tarpu laminatės yra patikimesnis ir patvaresnis pasirinkimas. Daugybė pacientų jas renkasi dėl itin patikimos tarnavimo trukmės: laminatės puikiai atrodo 15 metų ir ilgiau! Jos nekeičia išvaizdos ir nepraranda tvirtumo bėgant laikui, todėl Jūsų šypsena visada atrodys lyg nauja.

Procedūros eiga

Su pacientu aptarus lūkesčius, nuimami dantų atspaudai, pagal kuriuos dantų technikai gamina laminates. Laminatės kiekvienam pacientui ruošiamos individualiai, todėl idealiai atitinka harmoningą veido formą ir visus lūkesčius.

Paciento dantys ruošiami laminačių uždėjimui: suleidžiama vietinė nejautra, kurios dėka skausmo nejausite. Priklausomai nuo situacijos gali būti švelniai šlifuojami

Danės klinika