Dantų implantacija

  • Apie paslaugą
  • Detalesnė informacija
  • Kainos
  • D.U.K.
  • Galerija

Apie paslaugą

Dantų implantai yra titaninis sraigtas, kuris kaip pakaitinė dantų šaknis, yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą, trūkstamo danties vietoje (pateikiamas klinikinis atvejis). Implantacijos metu, žemiau dantenų, chirurginiu būdu įtvirtinimos metalinės šaknys gyjant suauga su žandikaulio kaulu ir taip sukuriama stabili atrama fiksuotiems (nuolatiniai) arba nuimamiems dantų pakaitalams tvirtinti (implantavimo etapai). Dantų implantai išsaugo turimus paciento dantis, atkuria trūkstamus, sustabdo žandikaulio nykimą, sugrąžina normalias kramtymo, sąkandžio funkcijas bei komfortą ir estetiką. Dantų implantacija priklauso nuo implanto tipo ir žandikaulio kaulo būklės, procedūra gali trukti apie 6 mėn. ar ilgiau.

Dantų implantai yra ilgalaikė investicija į burnos sveikatą, kurios privalumai – sumažinama likusių dantų apkrova, apsaugomi natūralių dantų audiniai bei gretimi dantys bei nuo nykimo apsaugomas žandikaulis. Dantų atkūrimas pacientams grąžina pasitikėjimą savimi, komfortą bei estetinę išvaizdą.

Kas sudaro dantų implantą?

Dantų implantai susideda iš trijų komponentų – tai titaninis sraigtas, atrama ir vainikėlis. Titaninis sraigtas, arba implantas, yra nedidelis stulpelis, kuris yra implantuojamas vietoje senojo danties šaknies. Į jį integruojama atrama, ant kurios eigoje bus tvirtinamas danties pakaitalas arba kitaip – protezas.

Dantų implantai – pažangi dantų atkūrimo technologija, kurios ilgaamžiškumas priklauso nuo bendros paciento sveikatos, burnos higienos įpročių, profilaktinės patikros ir kitų veiksnių, tačiau prižiūrint, dantų implantai gali tarnauti dešimtmečiais ar visą gyvenimą.

Šia šiuolaikine gydymo metodika – dantų implantais – galima atkurti vieno, kelių dantų ar bedančio žandikaulio fiziologines ir estetines funkcijas. Situacijos įvertinimui labai svarbi pirminė konsultacija, kurios metu su mūsų kliniklos specialistais aptarsite esamą klinikinę ir rentgenologinę būklę bei sudarysite gydymo planą.

Dantų implantacija su sedacija

Dantų implantacija gali būti atliekama su sedacija –  paciento sąmonės slopinimas ir nuraminimas medikamentų pagalba. Jos metu pacientas jaučia mieguistą būseną arba miegą, yra atsipalaidavęs ir ramus, nejaučia baimės ir streso.  Sedacijos lygį – nuo lengvos iki gilios –  Jums parinks kvalifikuotas mūsų klinikos specialistas pagal jūsų būklę ir numatomos procedūros apimtį.

 

  • Dantų implantacija
  • Dantų implantacija
  • Dantų implantacija
Danės klinika